31 березня 2024, 09:36

"Небензя – це не прізвище, це ступінь..." – Галкін гостро потролив путінську кліку

Знаменитий пародист Максим Галкін на концерті у Тель-Авіві виступив із різкою критикою путінського режиму.

"Небензя – це не прізвище, це ступінь..." – Галкін гостро потролив путінську кліку

Відомий російський шоумен, пародист і критик путінського режиму Максим Галкін дав великий концерт у Тель-Авіві (Ізраїль). Там він вельми гостро висміяв нинішню російську владу.

Про це повідомив ресурс "Можем объяснить".

На концерті Галкін потролив диктатора РФ Володимира Путіна та його оточення. Особливо різко він "пройшовся" по одіозному постпреду Росії в ООН, пригадавши йому скандальну заяву про українських "бойових комарів".

"Небензя весь минулий рік розповідав, що Україна вирощує бойових комарів... Якщо так, то як ви хотіли Київ взяти за три дні, якщо Україна комарами керує? А якби вони джмелів підняли, черв'яків із сараною викликали? Я тоді зрозумів: Небензя - це не прізвище, це ступінь ідіотизму. Якщо людина просто дурна, вона бензя, а якщо повний ідіот - Небензя", - іскрометно видав Галкін.

Прокоментував він також плани Кремля затаврувати його дружину Аллу Пугачову званням "іноземного агента". Шоумен припустив, що наступними ця доля спіткає їхніх дітей і собаку.

Зазначимо, що Галкін відкрито дотримується антивоєнної позиції. У 2022 році він публічно засудив російську агресію проти України. Через загрозу репресій він був змушений покинути Росію разом із сім'єю.

Концерт пройшов із великим успіхом. Зал був забитий під зав'язку, квитки розпродали задовго до заходу. Також виступ шоумена було зустрінуто оваціями.

Раніше Галкін українською мовою попередив про розплату РФ за удар по Одесі.

Тим часом МЗС РФ розпочало "полювання" на артистів, які не підтримали "СВО": під ударом Галкін, "Бі-2" і Моргенштерн.

Крім того, у російській Держдумі хочуть відібрати будинок у Алли Пугачової та "іноагента" Максима Галкіна.

Нагадаємо, Гордон розкрив, ким для Пугачової є Галкін і що говоритимуть про Путіна нащадки.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини