13 березня 2024, 14:36

Гордон розкрив, ким для Пугачової є Галкін і що говоритимуть про Путіна нащадки

Для нащадків Путін буде лише бляклою тінню у світлі Примадонни, вважає Дмитро Гордон.

Гордон розкрив, ким для Пугачової є Галкін і що говоритимуть про Путіна нащадки

За всі важкі роки у житті Алла Пугачова отримала подарунок від долі в особі Максима Галкіна. Це дивовижна людина - найрозумніша, найосвіченіша та дуже совісна, заявив український журналіст Дмитро Гордон під час спільного стріму з Василем Головановим.

"У його віці, з його бекграундом, коли він був найпопулярнішим не тільки артистом, а ще й телеведучим на центральних каналах, коли він не злазив з екранів телевізорів і його знав в обличчя кожний собака, то відмовитися від усього цього, назвати війну війною, висловити підтримку українцям і виїхати могла тільки дуже розумна та дуже сильна людина", - зазначив аналітик.

Крім того, журналіст згадав про анекдот, який свого часу закинули у маси не без участі самої Алли Борисівни ще за радянських часів: "Хто такий Леонід Ілліч Брежнєв? - Це дрібний політичний діяч епохи Алли Борисівни Пугачової".

"Те саме говоритимуть і про Путіна, можете не сумніватися, - висловив упевненість Гордон. - Вони всі дрібні порівняно з нею. Вона вже все бачила, все пережила. І я навіть можу уявити, яким вона поглядом дивиться зараз на цю череду, що копошиться під ногами".

І навіть якщо у РФ Аллу Пугачову визнають "іноагентом", це абсолютно нічого не змінить, адже вона від цього не перестане бути великою, її не зітруть із пам'яті десятків мільйонів людей, які живуть по різні боки океану.

"Неможливо нічого зробити та придумати, щоб змусити її замовкнути та змусити збрехати, змінити свою точку зору та сказати "да здравствуй Путин". Неможливо. Немає таких грошей, немає таких зусиль. Цим вона сильна, велика та зайвий раз викликає безмірну повагу з боку всіх нормальних людей", - заявив Гордон.

Нагадаємо, Дмитро Гордон вказав на важливий нюанс у скандалі Алли Пугачової зі Стасом Михайловим.

Раніше Аббас Галлямов пояснив, як початок цькування Пугачової пов'язаний із протестними настроями у РФ.

Пропонуємо дізнатися, як Максим Галкін відреагував на удар армії РФ по Одесі.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини