23 квітня 2024, 17:26

Стало відомо про стан здоров'я Алена Делона, нагородженого Зеленським орденом "За заслуги перед Україною"

Донька Алена Делона Анушка поділилася з шанувальниками новинами про стан здоров'я свого батька: незважаючи на складнощі, актор продовжує залишатися сильним і рішучим.

Стало відомо про стан здоров'я Алена Делона, нагородженого Зеленським орденом "За заслуги перед Україною"

Донька Алена Делона поділилася з шанувальниками новинами про стан здоров'я свого батька. Вона повідомила, що, незважаючи на складнощі, пов'язані з віком і здоров'ям, 88-річний актор продовжує залишатися сильним і рішучим.

Ален Делон, чия кар'єра та життя були сповнені яскравих моментів і труднощів, нещодавно був визнаний недієздатним французьким судом і знаходиться під посиленою опікою. Але навіть у таких обставинах він не втрачає зв'язку зі своїми шанувальниками та продовжує їх радувати.

У світі, де кожен день приносить нові виклики, стійкість і непохитність духу надихають нас. Ален Делон, легенда французького кіно, не лише уособлює ці якості, а й продовжує впливати на світову культуру, підтримуючи Україну у боротьбі за справедливість. Великий актор може бути символом мужності у Франції.

Особливе значення для України має підтримка, яку Ален Делон надав країні після початку воєнного конфлікту 2022 року. Президент України Володимир Зеленський нагородив актора орденом "За заслуги перед Україною", відзначивши його як одну з перших світових зірок, засудивших агресію та висловивших солідарність з українським народом.

Нагадаємо, що французький актор заявив, що якби він був молодшим, то вступив би до лав української армії.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини