3 травня 2024, 13:31

Народний артист Росії Олександр Філіпенко назвав причини, чому він виїхав за кордон у 2022 році

Олександр Георгійович вважає, що у нинішній Росії настали саме ті "старі" часи, проти яких він ще за часів СРСР виступав.

Народний артист Росії Олександр Філіпенко назвав причини, чому він виїхав за кордон у 2022 році

Народний артист Російської Федерації, актор театру та кіно Олександр Філіпенко, відомий за "Візитом до мінотавра", "Бумбарашем", "Поверненням резидента", "Убити дракона" та багатьма іншими фільмами та спектаклями, пояснив ключову причину, чому він 2022 року за кілька місяців після вторгнення ЗС РФ в Україну вирішив виїхати за кордон. Про це легендарний актор розповів в інтерв'ю Євгену Кисельову, який, своєю чергою, також виїхав із Росії, тільки набагато раніше.

Річ у тім, що Філіппенко відкрито виступив проти війни в Україні. Це, а також інша опозиційна діяльність проти правлячого режиму призвели до того, що у листопаді 2022 року Театр імені Мосради, в якому Олександр Георгійович пропрацював 16 років, не продовжив з ним контракт. Незабаром після цього актор залишив межі країни-агресора й оселився у Литві.

"Поїхав, тому що зараз у Росії не та атмосфера, не те повітря у країні. І щось це нагадує старі часи, проти яких я і виступав зі сцени", - наголосив Філіппенко.

Також актор цілком резонно зазначив, що у РФ за нинішнього режиму нормальним людям дуже погано "дихається".

Нагадаємо, українська актриса Анна Кошмал висловила все, що думає про колег зі "Сватів": "На хворих якось дивно ображатися".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини