17 травня 2024, 11:10

Девід Копперфільд після 2000-х знову у центрі скандалу: кому не догодив "чарівник"

У США розгорівся скандал з ілюзіоністом Девідом Копперфільдом: понад півтора десятка жінок звинуватили "чарівника" у домаганнях.

Девід Копперфільд після 2000-х знову у центрі скандалу: кому не догодив "чарівник"

У США розгорівся скандал з ілюзіоністом Девідом Копперфільдом: понад півтора десятка жінок звинуватили "чарівника" у домаганнях, які нібито мали місце у 1980-2014-х роках. Деяким "жертвам" на той момент ледь виповнилося 15 років.

Про це повідомляє The Guardian.

Крім "неадекватної" поведінки найзнаменитішого фокусника у світі, троє з 16 жінок стверджують про те, нібито вони були під наркотичним сп'янінням і нібито Копперфільд їм підсипав заборонені препарати без їхнього відома. Наприклад, про це заявляла Брітні Льюїс 2018 року. Вона розповіла про події 30-річної давнини. На момент "злочину" їй було всього 17 років. Важливо зазначити, що жінкам важко про таке ділитися публічно та багато хто замовчує десятиліттями або взагалі ніколи не зізнається.

Адвокати Девіда відкидають звинувачення, оскільки ілюзіоніст є активним учасником руху MeToo та заохочує жінок сміливо повідомляти про такі діяння. Захисники Копперфілда наполягають, що всі звинувачення є неправдивими, оскільки, через неймовірну популярність фокусника, його не оминуло "прокляття" подібних людей - звинувачення у сексуальних домаганнях.

Контекст

Девід Копперфілд почав захоплюватися постановками фокусів у 10 років, а у 12 став наймолодшим членом Американської асоціації чарівників. У 16 років він вивчав "магію" у Нью-Йоркському університеті.

Незабаром Девід став найпопулярнішим ілюзіоністом і на його шоу квитки розкуповувалися заздалегідь. У 2006 році журнал Forbes назвав Девіда Копперфільда найуспішнішим ілюзіоністом в історії.

Нагадаємо, що відомого французького актора Жерара Депардьє, який отримав російське громадянство 2013 року, затримали у Парижі за звинуваченнями у сексуальному насильстві.


Автор: Светлана Романенко

Останні новини