11 червня 2024, 14:31

MЕLOVIN торкнувся гострої соціальної проблеми – у Мережі пройшла хвиля обговорення: "Почув мої думки"

Співак MЕLOVIN підняв у соцмережах гостру проблему суспільства та закликає не звинувачувати одне одного.

MЕLOVIN торкнувся гострої соціальної проблеми – у Мережі пройшла хвиля обговорення: "Почув мої думки"

Співак MЕLOVIN підняв у соцмережах гостру проблему суспільства та закликає не звинувачувати одне одного.

MЕLOVIN відгукнувся на публікацію журналістки Вікторії Кравчук, яка засудила українців за скарги на відключення електрики. Про це співак повідомив у своєму TikTok-відео.

На думку артиста, у цій "грі слів" завжди буде хтось, хто перебуває у важчому становищі, але це не применшує значущості особистих проблем кожного.

Люди висловлюють невдоволення з приводу своїх неприємностей, які для одних можуть здатися дрібницями, а для інших - вагомими проблемами, тому MЕLOVIN не бачить сенсу заглушати голоси тих, чиї проблеми здаються нам чужими. Він закликає припинити "пожирати" одне одного звинуваченнями.

"Уже й так наше суспільство психологічно нестабільне та вразливе. Чи потрібно нам постійно звинувачувати одне одного?" - підкреслює співак, закликаючи до взаєморозуміння та підтримки замість взаємних докорів.

Підписники в обговоренні жваво підтримали свого улюбленого артиста:
"Дуже поважаю людей, які підіймають подібні важливі теми.

Боже, які правильні слова! Ми чомусь, замість допомоги та підтримки, жеремо один одного.

Тяжке життя зараз у нас всіх, якесь нове, все по-іншому. Да ділимося між собою, хто та як долає перешкоди, але не скиглимо, підлаштовуємося. Наші воїни - це окрема історія.

Чомусь чим довше триває війна, тим більше йде розлад всередині суспільства. І це страшно.

Так приємно,що є ще люди які розуміють, що не потрібно знецінювати проблеми інших. Моя повага Меловіну.

Ні, MELOVIN, друже, не буде хейту. Респект і дяка за те, що все це сказав, наче відчув мої думки. Це правда, може, і неприємна та болюча, але це так.

Дуже гарні слова. Але допоки мої рідні на нулі, влада ніяк не може нажертись. А люди сваряться, хто з цих владних нелюлів кращий".

Також були висловлені й інші думки на цю злободенну тему:

"Мені світло потрібне для роботи - роботи з якої я плачу податки та доначу.

Закінчилось обʼєднання десь на першому році повномасштабної війни. Всі думають лише за себе. Корупція процвітає, драконівські закони приймаються, права людини офіційно порушують, а пропаганда все глушить".

Нагадаємо, співак Тамерлан, який служить у ЗСУ, висловився про мобілізацію жінок в Україні.

А Серга вважає, що блогери не мають бути винятком і повинні стати на військовий облік у ТЦК нарівні з іншими громадянами.

Тим часом переможець вокального шоу "Х-Фактор 6" MELOVIN зізнався, що він не пішов на фронт добровольцем, оскільки дуже боїться за своє життя.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини