12 червня 2024, 15:03

"Я ніколи не зупинюся!" – Мадонна звернулася із закликом повернути в Україну насильно депортованих дітей

Напередодні Глобального саміту миру у Швейцарії Мадонна опублікувала відеоролик із закликом повернути в Україну насильно депортованих дітей.

"Я ніколи не зупинюся!" – Мадонна звернулася із закликом повернути в Україну насильно депортованих дітей

Напередодні Глобального саміту, присвяченого встановленню миру в Україні, Мадонна, зірка світової музичної сцени, виступила з ініціативою підтримки цього заходу. Саміт, який відбудеться 15-16 червня у Швейцарії, буде майданчиком для обговорення ключових питань мирного врегулювання конфлікту.

Через свій акаунт в Instagram Мадонна звернулася із закликом щодо припинення насильства та захисту прав дітей, які опинилися втягнуті у військові конфлікти у різних куточках планети. 

У своєму відеозверненні вона особливо наголосила на трагедії дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій, і висловила переконання у тому, що світове співтовариство повинно об'єднатися у прагненні забезпечити їм безпечне майбутнє: "Ми можемо не багато в чому погоджуватися, але я молюся, щоб ми всі погодилися, що наших дітей потрібно захищати!"

Мадонна також висловила свою рішучість продовжувати боротьбу за мирне небо над головами дітей в усьому світі, не зупиняючись перед лицем труднощів і перешкод. Вона наголосила, що майбутній саміт є кроком до відновлення справедливості та повернення додому понад 19 тисяч українських дітей, які були вимушено переміщені до Росії.

В Офісі президента України повідомили, що саміт викликав широкий відгук на міжнародному рівні з підтвердженням участі представників із майже 100 країн. Однак Володимир Зеленський висловив занепокоєння з приводу того, що не всі ключові діячі, здатні вплинути на досягнення миру, готові приєднатися до діалогу.

Раніше знаменита співачка Мадонна привернула рекордну кількість глядачів на безплатному концерті в Бразилії.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини