14 червня 2024, 15:50

Українська сила духу: танцюрист Олег Слівар, який пережив ампутацію ноги на фронті, виступив на сцені з протезом

Український танцюрист Олег Слівар після важкого поранення й ампутації кінцівки зміг повернутися на сцену та виступити на протезі з колективом "Верховинка".

Українська сила духу: танцюрист Олег Слівар, який пережив ампутацію ноги на фронті, виступив на сцені з протезом

Олег Слівар, 26-річний уродженець Дрогобича, який до початку повномасштабної війни професійно займався фольклорними танцями, втратив ногу на фронті.

Після ампутації та встановлення протеза він знову виступив на великій сцені під час звітного концерту фольклорного ансамблю танцю "Верховинка" у рідному місті. Про це повідомила його сестра Анна.

"Що я пережила сьогодні під час звітного концерту та виступу мого Олега - це емоції, які неможливо передати словами. Хоч я і рідко це кажу, але, Олеже Сліваре, я пишаюся тобою та щаслива, що Бог дав тобі друге життя саме для таких моментів, щоб люди не забували, стільки Героїв у цей момент героїчно борються за нашу свободу", - написала сестра.

Влітку 2022 року Олег вступив до лав Національної гвардії. У листопаді того ж року, виконуючи бойове завдання на Донецькому напрямку, він потрапив під мінометний обстріл і отримав численні осколкові поранення. Оскільки евакуація була неможлива через інтенсивний обстріл, Олег ввів собі знеболювальне та чекав кілька годин, поки прибула допомога.

Він пережив зупинку серця, але лікарям вдалося врятувати Олега у результаті 30-хвилинного прямого масажу серця.

Після періоду реабілітації танцюрист знову зміг продемонструвати свій талант.

Нагадаємо, Олександр Будько, більш відомий як Терен, блогер і ветеран, викликав фурор у соціальних мережах, презентувавши свій танець із Дмитром Монатіком у Луцьку.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини