18 червня 2024, 17:22

"Ми створили трек, який має всі шанси стати офіційним гімном України на Євро – 24", – YAKTAK

Відомий український виконавець YAKTAK потішив своїх шанувальників синглом, який має шанси стати символом підтримки національної збірної на Євро – 2024.

"Ми створили трек, який має всі шанси стати офіційним гімном України на Євро – 24", – YAKTAK

Відомий український виконавець YAKTAK знову тішить своїх шанувальників, цього разу синглом, який має шанси стати символом підтримки національної команди на чемпіонаті з футболу Євро - 2024.

У понеділок, 17 червня, YAKTAK презентував шанувальникам свою нову пісню "Ми йдемо". Цей трек може стати гімном солідарності та боротьби. Презентація синглу збіглася з днем першого матчу української збірної на Євро - 2024, Про це повідомляє ресурс show.24.ua.

Композиція звучить як надихаючий заклик до єднання та слугує нагадуванням про те, що спільно можна подолати всі перешкоди та досягти цілей.

У треку "Ми йдемо" YAKTAK оспівує рішучість і міць українців, які прагнуть до спільної мети - тріумфу та відновлення справедливості.

Пісня віддзеркалює надію на світле майбутнє країни, почуття братерства та підтримки одне одного. YAKTAK закликає всіх українців до єдності та нагадує про те, що разом нам під силу будь-які випробування.

Ця музична композиція може бути не лише офіційним гімном України на Євро - 2024, а й улюбленою піснею вболівальників, що лунатиме на стадіонах. Вона несе у собі не лише спортивну тематику, а й заклик іти вперед. Також пісня торкається теми війни, життя та демонструє незламну силу українського духу.


Раніше Ребров висловився в інтерв'ю після провального матчу збірної України проти Румунії.

Нагадаємо, три учасники музичного гурту з Харкова "Жадан і собаки" вступили до лав Національної гвардії та записали відеозвернення про зміну своєї діяльності.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини