19 червня 2024, 13:35

Відома українська акторка змінює підмостки на бронежилет: Марія Агапітова вступила до лав ЗСУ

Провідна актриса Національного академічного театру імені Лесі Українки Марія Агапітова оголосила про свій вступ до Збройних сил України.

Відома українська акторка змінює підмостки на бронежилет: Марія Агапітова вступила до лав ЗСУ

Провідна актриса Театру імені Лесі Українки Марія Агапітова оголосила про свій вступ до лав Збройних сил України.

Згідно з інформацією, розміщеною на її особистій сторінки у Facebook, Марія прийняла рішення служити в армії та тепер стоятиме на захисті Батьківщини проти загарбників.

Марія Агапітова розповіла, що її бажання служити в армії виникло ще 2022 року, але тоді їй не вдалося приєднатися до військових.

"У 2022 році я стояла у довгій черзі до ТЦК, але мені сказали: "Твій час ще прийде". І ось цей час настав! Я готова захищати свою країну!" - заявила вона.

Агапітова також звернулася до своїх підписників із проханням про підтримку.

Вона зізналася, що, хоча їй видали необхідне спорядження для служби, забезпечення для жінок становить певні складнощі.

Марія потребує спеціалізованої жіночої броні та почала збір коштів на купівлю, оскільки самостійно придбати її не може.

Вона має намір зібрати 50 тисяч гривень.

"Мені потрібна якісна броня, тому що я планую мати дітей і повернутися на театральну сцену. Мені видали все необхідне, але спеціалізованого жіночого обладнання, на жаль, немає, до того ж усе для жінок коштує вдвічі дорожче", - повідомила Марія.

Нагадаємо, відома українська співачка Тіна Кароль взяла участь у військових навчаннях, пройшовши спеціалізований курс під назвою "Резервіст".

Раніше повідомлялося, що три учасники музичного гурту з Харкова "Жадан і собаки" вступили до лав Національної гвардії та записали відеозвернення про зміну своєї діяльності.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини