24 червня 2024, 14:22

"Їду з концертами селами України", – виконавець оголосив про благодійний тур

Український виконавець Олександр Люббоженко, більше відомий під сценічним псевдонімом Козак Сіромаха, анонсував благодійний тур селами України.

"Їду з концертами селами України", – виконавець  оголосив про благодійний тур

Український виконавець Олександр Люббоженко, більше відомий під сценічним псевдонімом Козак Сіромаха, анонсував благодійний тур селами України, в яких мешкає від 200 до 1000 жителів, а також невеликими районними центрами.

Головна умова для потенційних локацій - залишити назву свого села у коментарях на його сторінці у "Фейсбуці" або "Інстаграмі".


"Якщо хочеш, щоб я приїхав до тебе, пиши назву свого села у коментарях! Чим більше коментарів, тим вища ймовірність, що я приїду до вас", - зазначив музикант.

Благодійний тур стартує у Вінницькій області, а далі команда артиста формуватиме маршрут.

"Я і моя команда вирішили, що у села ніколи не приїжджають відомі артисти, які мають десятки мільйонів переглядів на YouTube, адже там не можна заробити, це невигідно організаторам, і це правда", - додав Олександр Люббоженко.

Артист також повідомив, що хоче надихнути людей, потішити їх і подарувати свято, надихнутися самою Україною та створити музичний альбом, який буде для українців, що живуть у селах нашої держави.

Співак хоче відвідати села, провести концерти та просто поспілкуватися з людьми.

З приводу цієї події Козак Сиромаха презентував сингл "Дороги".

Раніше три учасники музичного гурту з Харкова "Жадан і собаки" вступили до лав Національної гвардії та записали відеозвернення про зміну своєї діяльності.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини