25 червня 2024, 11:27

До нового пакету санкцій ЄС проти РФ потрапили і представники шоу-бізнесу, серед них є "гучні" імена

14-й пакет санкцій Європейського союзу проти РФ містить персональні санкції щодо фізичних осіб, до якого потрапили Z-артисти.

До нового пакету санкцій ЄС проти РФ потрапили і представники шоу-бізнесу, серед них є "гучні" імена

14-й пакет санкцій Європейського союзу проти Росії охоплює обмежувальні заходи щодо російської економіки, торгівлі, енергетики та транспортного сектору, а також зачіпає фізичних осіб, причетних до підтримки військової агресії РФ в Україні.

До нього було занесено понад десяток російських пропагандистів. Про це повідомив глава Офісу президента України Андрій Єрмак.

Він також повідомив, що пропозиції щодо внесення цих осіб до чорного списку надходили від спільної групи Єрмака та колишнього посла США у РФ Майкла Макфола. Крім пропагандистів, санкції торкнулися низки політиків, їхніх родичів, деяких бізнесменів, а також представників шоу-бізнесу.
Серед них:
- співак ШАМАН (Ярослав Дронов);
- співачка Поліна Гагаріна;
- актор Іван Охлобистін;
- Марія Кисельова, депутат Мосміськдуми, колишня ведуча телешоу "Слабое звено".


Персональні санкції ЄС передбачають для них заморожування всіх банківських рахунків і активів у країнах Євросоюзу. Крім того, вводиться заборона на в'їзд і пересування територією держав-членів Євросоюзу. Також забороняється будь-яке надання коштів, фінансових ресурсів чи інших активів із країн ЄС.Нагадаємо, глобальні плани Росії щодо СПГ померли, оскільки нові санкції ЄС поховали проєкт.

Раніше Рада ЄС затвердила 14-й пакет санкцій проти Росії та вже починає роботи над 15-м пакетом.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини