28 червня 2024, 10:16

"Спочатку окупувати, а потім відбирати майно", – Джамала прокоментувала репресії РФ у Криму

У перші дні червня окупаційна влада Криму вилучила та встигла продати нерухомість, що належала батькам української виконавиці Джамали у місті Алушті.

"Спочатку окупувати, а потім відбирати майно", – Джамала прокоментувала репресії РФ у Криму

У перші дні червня окупаційна влада Криму вилучила та встигла продати нерухомість, що належала батькам української виконавиці Джамали у місті Алушті. Про це пише "ТСН".

Співачка зізналася, що ці події були важким потрясінням для всієї родини. Джамала не може повірити, що у сучасному цивілізованому суспільстві можливі подібні речі.

"Спочатку окупувати територію, а потім відбирати там усе майно?! Це репресії, це депортація у нинішні часи! У такий спосіб російська влада знову демонструє своє самоуправство та беззаконня", - з гіркотою зазначила артистка.

Джамала розповіла, що конфісковане майно впродовж більш як двох десятиліть належало її батьками.

Вона ніяк не може змиритися з думкою, що у XXI столітті, в епоху цивілізованості та розвинених правових систем, відбуваються подібні безчинства. Окупація, репресії, примусове позбавлення власності сприймаються співачкою як пережитки минулого, абсолютно неприйнятні у сучасному світі.

Нагадаємо, окупанти РФ у Криму під виглядом "націоналізації" привласнили собі все майно української співачки Джамали та її батьків.

Раніше повідомлялося, що російські каральні служби через півтора року побачили у зверненні Джамали "неправдиву інформацію про використання ЗС РФ".

Автор: Светлана Романенко

Останні новини