9 липня 2024, 13:27

Алла Пугачова відреагувала на ракетний удар по "Охматдиту": "Бог терплячий, але..."

Примадонна опублікувала в Instagram фото закривавлених матері та дитини з київської дитячої лікарні "Охматдит", куди прилетіла російська ракета.

Алла Пугачова відреагувала на ракетний удар по "Охматдиту": "Бог терплячий, але..."

Легендарна російська співачка Алла Пугачова, яка виступає проти війни в Україні та разом із сім'єю виїхала з РФ, відреагувала на ракетний удар армії РФ по київській дитячій лікарні "Охматдит".

На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала фото поранених матері та дитини з лаконічним підписом: "Бог терплячий, але всьому є МЕЖА".


Зазначимо, що Пугачова виступає проти вторгнення РФ в Україну, але рідко робить публічні антивоєнні заяви на відміну від свого чоловіка Максима Галкіна, якого у РФ визнали "іноземним агентом".

Пугачова з Галкіним разом із двома дітьми після початку війни переїхали з Росії до Ізраїлю, а після атаки терористів ХАМАС і початку там бойових дій оселилися на Кіпрі.

Раніше ми повідомляли, що Алла Пугачова прибула у РФ, щоб забрати всі документи на дітей для остаточного переїзду на Кіпр і оформити їх як спадкоємців особняка у Підмосков'ї.

Також ми писали, що Пугачову, яка приїхала до РФ, вимагали затримати та допитати на предмет участі у фінансуванні ЗСУ.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини