10 липня 2024, 10:48

Микола Трубач, який виконав "Голубую луну" у дуеті з Моїсеєвим, назвав Росію "дурдомом" і озвучив причину еміграції

Трубач побоюється, що його можуть у РФ звинуватити у пропаганді ЛГБТ, навіть незважаючи на те що хіт "Голубая луна" вже досить старий.

Микола Трубач, який виконав "Голубую луну" у дуеті з Моїсеєвим, назвав Росію "дурдомом" і озвучив причину еміграції

Уродженець Миколаївської області Микола Трубач, відомий за композицією "Голубая луна", яку він виконав разом з Борисом Моїсеєвим, назвав Росію "дурдомом" і пояснив причину свого від'їзду, передає Діалог.UA.

Як відомо, Трубач переїхав до РРФСР ще у 80-ті роки та навіть відслужив там в армії. Після розпаду СРСР Микола більшу частину часу жив і займався творчістю саме у РФ, проте у лютому 2022 року після початку повномасштабного нападу на Україну він прийняв рішення покинути територію країни-агресора.

За словами Трубача, який не підтримав "спецоперацію", його могли ув'язнити не тільки за те, що він не підігравав владі РФ, а й за виконання хіта "Голубая луна", оскільки його вважали неофіційним гімном російських ЛГБТ-спільнот, а останні, як відомо, почали після 2022 року зазнавати переслідувань.

До речі, відомо, що наприкінці 2023 року російські музичні онлайн-платформи видалили пісню "Голубая луна".

Додамо, нещодавно Микола Трубач долучився до фестивалю Лайми Вайкуле "Рандеву", на якому представлений як заслужений артист України.

Нагадаємо, Алла Пугачова, яка емігрувала з Росії до Ізраїлю, відреагувала на ракетний удар ЗС РФ по "Охматдиту".

Як повідомлялося, виконавець хіта "Голубая луна" Борис Моїсеєв, помер у вересні 2022 року, не доживши до 69-річчя.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини