11 липня 2024, 12:56

Фронтмен "Бумбокса" Хливнюк показав, як саме помстився російським агресорам за обстріл "Охматдиту"

Лідер культового українського гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк особисто сприяв помсті за цинічний обстріл дитячої лікарні "Охматдит" у Києві 8 липня.

Фронтмен "Бумбокса" Хливнюк показав, як саме помстився російським агресорам за обстріл "Охматдиту"

Лідер культового українського гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк, який з перших днів повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну став на захист країни, завдав нищівного удару по ворогові. Музикант, який став пілотом ударного дрона Punisher у лавах ЗСУ, особисто сприяв помсті за цинічний обстріл дитячої лікарні "Охматдит" у Києві 8 липня. Про це пише "УНІАН".

Напередодні співак опублікував у своєму Instagram фотографії з написом "За Охматдит" на боєприпасі, який він тримав у руках, натякаючи на наміри помститися ворогові. Наразі стало відомо, що Хливнюк виконав задумане. У новому відео видно, як снаряди летять униз і потім сильний вибух після влучення.

Нагадаємо, напад стався вранці 8 липня: російські агресори випустили близько 40 ракет по різних регіонах України, одна з них потрапила безпосередньо до будівлі лікарні "Охматдит" у Києві, де на той час перебували понад 600 маленьких пацієнтів. Цей злочин проти цивільного населення одразу засудив цивілізований світ.

Андрій Хливнюк служить у повітряній розвідці. За два роки на фронті музикант зумів дослужитися до командира підрозділу безпілотників, що дає змогу поєднувати військову службу з гастрольною діяльністю.

Раніше повідомлялося, що Андрій Хливнюк вирішив помститися російським окупантам за обстріл "Охматдиту".

Також стало відомо, що Андрій Хливнюк, який захищає рідну країну від агресії РФ у лавах Збройних сил, опублікував нове відео із зони бойових дій.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини