Z-співак Лепс опублікував відео з подякою від окупанта за "кривавий" мільйон
Раніше Лепс приєднався до ініціативи путінських артистів платити гроші окупантам за підбиті на війні в Україні танки Leopard.

Російський співак Григорій Лепс відзвітував, що заплатив мільйон рублів окупанту, який нібито підбив танк Leopard Збройних сил України.
Відео з подякою від людини у масці можна подивитися у Телеграм-каналі "Україна 365".
У ролику чоловік представляється військовим із позивним "Веном", показує пачку грошей і каже, що отримав їх від Лепса за німецький танк Leopard, знищений під час боїв в Україні.
"Я відповів за свої слова", - написав співак, який підтримує російське вторгнення в Україну та вбивства її громадян.
Нагадаємо, Z-співаки Басков і Лепс зробили оголошення про грошову винагороду для окупантів на Петербурзькому міжнародному економічному форумі.
Тим часом після того як Григорій Лепс пообіцяв винагороду за знищення західних танків в Україні, його не захотіли бачити у себе мешканці Казахстану.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!
Останні новини
Стінг звернувся до РФ із закликом звільнити з полону українських артистів, захоплених у Маріуполі
13:58Мстислав Чернов вдруге отримав нагороду Гільдії режисерів Америки за фільм про війну в Україні
16:44