8 вересня 2023, 13:31

"Прям усе там зачистити", – Охлобистін озвучив цілі Путіна у війні проти України

Путиніст Іван Охлобистін знову публічно закликав до знищення України як держави.

"Прям усе там зачистити", – Охлобистін озвучив цілі Путіна у війні проти України

Ультраправий російський актор Іван Охлобистін вибухнув новою партією ксенобоських і українофобських заяв: він вимагає повністю знищити Україну.

Свою агресію та ненависть щодо України Охлобистін вилив днями в інтерв'ю російському виданню "Собеседник", передає Діалог.UA.

Путініст Охлобистін фактично озвучив потаємні бажання диктатора РФ щодо України. З його слів, "програмою-мінімум" у нинішній війні він бачить відрізання України від Чорного моря із захопленням Одеси, а в ідеалі він би хотів повного знищення сусідньої держави.

"Західну Україну, що нас ніколи не любила та не полюбить, віддати полякам (...), частина у Білорусь піде (Чернігів або що там представляє інтерес для туристів з'їздити, як у зомбіленд). Все інше - наше... Підчистити все, щоб не було й натяку на Українську державу", - поділився своїми кровожерливими мріями путініст.

Закликав він також "розібратися" з українською мовою, тобто повністю її викорінити, як і українську державність, яка, за словами Охлобистіна, "завжди становитиме небезпеку" для Росії.

"Єдиний спосіб цієї небезпеки позбутися - нейтралізувати всю державність. Ось прямо все зачистити! І навіть назву я б поміняв", - заявив путініст. Хоче він перейменування України на "Малоросію".

Путініст також скаржився, що хтось нібито його не пускає в окопи.

Важливо зазначити, що на початку війни Охлобистін розповідав знайомим про намір іти на фронт. Журналіст Михайло Козирєв у квітні 2022 року розповідав смішну історію про те, що напідпитку п'яний актор дзвонив йому та запевняв, що вирушить воювати одразу ж після лікування зубів, однак, протверезівши, путініст передумав.

Раніше Охлобистін розчарувався та різко оцінив "міць" армії РФ.

Ми також писали, що росТБ довелося накласти звуки натовпу, що аплодує, на божевільний виступ Охлобистіна.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини