2 листопада 2023, 14:53

"Відкрите перевзування?" – зрадниця MARUV випустила несподіваний трек, але побоялася відкрити коментарі

Співачка MARUV під новим псевдонімом Sharlotta Ututu випустила україномовну колискову, присвячену своєму синові.

"Відкрите перевзування?" – зрадниця MARUV випустила несподіваний трек, але побоялася відкрити коментарі

Співачка-зрадниця МARUV опублікувала нову пісню-колискову під назвою For My Baby. Незважаючи на англійську назву, сам трек виконаний українською та присвячений однорічному синові артистки.

Про це розповіла Катя Сташко у програмі "Шо По Шоу" на YouTube-каналі "Люкс ФМ".

"Це таке відкрите перевзування чи як?" - здивувалася ведуча.

Потім вона нагадала, що від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну MARUV, вона ж Ганна Корсун, жодним чином не висловила свою позицію про війну. Наприкінці березня минулого року артистка поїхала до Туреччини, але все одно продовжує мовчати як риба об лід.

Подейкували навіть, що MARUV збиралася повертатися до Росії, де раніше активно будувала кар'єру. Але ось вона несподівано заспівала українською мовою, причому на обкладинці пісні артистка з'явилася ще й в українському традиційному вінку з квітів. Примітно, що співачка приховала коментарі під кліпом на цю пісню, мабуть, побоюючись невтішних коментарів з боку своїх співвітчизників.

Варто зазначити, що новий трек артистка випустила під своїм другим сценічним ім'ям Sharlotta Ututu.

Раніше ми повідомляли, що Регіна Тодоренко, яка залишилася у РФ, потопає у сімейних сварках: "Подейкують про фізичне насильство".

Нагадаємо, Олександр Невзоров феєрично відреагував на вчинок російської співачки Діани Арбеніної: "У Росії ще міцні щелепи й активний кишечник".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини