19 січня 2024, 15:24

З'ясувалося, як Кіркоров після "голої вечірки" ледь не потрапив під мобілізацію, але дивом відкосив

Кіркоров дав хабар військовим чиновникам із Міноборони РФ, і його не відправили на фронт в Україну.

З'ясувалося, як Кіркоров після "голої вечірки" ледь не потрапив під мобілізацію, але дивом відкосив

Скандальний російський попсовий співак Філіп Кіркоров, який засвітив своє оголене пузо на "голій вечірці" Івлєєвої, потрапив в опалу та ризикував бути мобілізованим, але придумав спосіб, як уникнути цього, пишеУНІАН з посиланням на російські ТГ-канали.

Повідомляється, що Бедросович виплатив значну суму представникам "важливих кіл" Міністерства оборони Російської Федерації, щоб відкосити від призову в армію. За даними російських джерел, артист сплатив військовим чиновникам хабар у розмірі аж 7 млн рублів.

Крім того, за інформацією тих самих каналів, Кіркоров відмовився прямувати до окупованої російськими військами частини Донбасу, щоб спокутувати свою провину за участь у скандальній події. Стало відомо, що йому неодноразово пропонували відвідати Донецьк, Горлівку та Макіївку, але він "відморозився".

Мас-медіа пишуть, що Кіркоров всіляко уникає поїздок на Донбас, причому не тільки через побоювання потрапити там під обстріл. Особливо не переносить поп-співак відвідування поранених у госпіталі: якось раз він це зробив у Криму, а потім довго скаржився на неприємні запахи, які випромінюють поранені та лікарські препарати.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри "голої вечірки" Almost naked party з Кіркоровим та іншими "зірками". Це викликало бурю обурення у російських Z-патріотів, розгорівся неабиякий скандал.

Пізніше Кіркоров ще більше розгнівав Z-патріотів, виправдовуючись перед Пєсковим за "голу вечірку".

Також повідомлялося, що Кіркоров, Білан і Лоліта сором'язливо вибачилися за участь у "голій вечірці" Івлєєвої.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини