12 березня 2024, 14:19

Президенти хвилювалися перед Пугачовою: Гордон назвав важливий нюанс у скандалі Примадонни та Стаса Михайлова

Дмитро Гордон ефектно протиставив Аллу Пугачову пропутінському артистові Стасу Михайлову, з яким у співачки нещодавно спалахнула перепалка у Мережі.

Президенти хвилювалися перед Пугачовою: Гордон назвав важливий нюанс у скандалі Примадонни та Стаса Михайлова

Не так давно Алла Пугачова, яка виїхала з Росії на початку повномасштабного вторгнення, дотепно відреагувала на заяву путініста Стаса Михайлова про те, що нібито всі артисти, які залишили країну, ще приповзуть на колінах і "цілуватимуть ноги" РФ, щоб та їх пробачила.

У відеозверненні Примадонна сказала колезі: "Я б стала перед тобою на коліна, але вже ноги не ті. Не збираються нормальні люди повертатися туди (у Росію - ред.), тому давай, шуруй, заробляй, поки можеш". Потім вона додала: "М*дак, ти, Стасік".

Цей конфлікт російських артистів, які опинилися у ворожих "таборах", не обійшов стороною український журналіст Дмитро Гордон. Під час спільного стріму з Василем Головановим медіаексперт, який свого часу багато спілкувався з чималою кількістю зірок із РФ, заявив, що серед артистів узагалі дуже мало розумних людей, а мудрих і тим більше.

"Стас Михайлов - просто дурень. Подивіться на його обличчя, на ці його спроби молодитися, на це нарощене волосся, що стирчить у різні боки. Подивіться на ці витріщені очі, послухайте ці пісні, які він співає. Ну дурень. Що з нього візьмеш. Але там таких більшість. Вони не тільки дурні, а ще й алкоголіки, наркомани, а іноді й те, й інше, й третє в одному флаконі. І, звичайно ж, на тлі Алли Борисівни Пугачової вони виглядають пігмеями", - висловився Гордон.

Потім журналіст додав, що Примадонна за все своє життя знала величезну кількість високопоставлених людей від Брежнєва до Путіна. І більшість із них вона благополучно пережила. "Я нещодавно бачив, як Єльцин, буквально як боязкий хлопчисько, вручає їй орден (на відео - ред.). Довгі роки вона була символом радянських, а потім і пострадянських людей, тому що вона завжди володіла, окрім прекрасного голосу, зовнішності та приголомшливого репертуару, ще й сміливістю, яку собі не могли дозволити інші", - зазначив Гордон.


Раніше Пугачова "розмазала" Z-патріота Стаса Михайлова: "Му*** ти, Стасік" .

Потім у Росії вирішили визнати "іноагентом" Аллу Пугачову за сміливі опозиційні висловлювання: що стало приводом.

Нагадаємо, у РФ почалося цькування Алли Пугачової: Аббас Галлямов пояснив, як це пов'язано з протестними настроями у країні.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини