27 березня 2024, 15:23

У Росії запустили процедуру визнання Пугачової "іноагентом": чому це потішить Аллу Борисівну

Усі спроби прислужників режиму Путіна вибити Примадонну з колії закінчаться крахом: вони лише додадуть їй поваги.

У Росії запустили процедуру визнання Пугачової "іноагентом": чому це потішить Аллу Борисівну

Російський громадянин Віталій Бородін, який обіймає гучну посаду "глави Федерального проекту з безпеки та боротьби з корупцією", але за фактом виконує функції "шістки" при Кремлі, радісно заявив про початок процедури визнання легендарної співачки Алли Пугачової "іноземним агентом", передає Діалог.UA.

За його словами, з прокуратури прийшла відповідь на кляузу, яку він написав на початку березня.

"Прийшла відповідь із Генеральної прокуратури Росії на моє звернення: "Почалася процедура визнання Алли Пугачової іноземним агентом, прокуратура просить Міністерство юстиції РФ визнати..." Сподіваюся, контролювальні органи доведуть цю справу до кінця", - з гордістю написав Бородін.

Серед "аргументів", які він навів на користь рішення визнати Примадонну "іноагентом": її від'їзд до Ізраїлю, її "антиросійська" позиція, а також підтримка чоловіка Максима Галкіна, якого раніше Мін'юст РФ заніс до списку "іноземних агентів".

Варто зазначити, що у вересні 2022 року Пугачова після оголошення у РФ Галкіна "іноагентом" опублікувала у соціальних мережах заклик до Міністерства юстиції надати і їй такий статус.

"Прошу зарахувати мене до лав іноагентів моєї улюбленої країни, бо я солідарна зі своїм чоловіком, чесною, порядною та щирою людиною, справжнім і непідкупним патріотом Росії, який бажає Батьківщині процвітання, мирного життя, свободи слова", - саме так написала тоді артистка.

Відомо, що у правлячої верхівки РФ давно свербіли руки, щоб начепити ярлик "іноагента" саме Аллі Борисівні, оскільки вона не визнала анексію Криму, виступила проти війни в Україні та критикувала владу як до 2022 року, так і після.

Утім, якщо вона таки опиниться серед "іноагентів", це може тільки підвищити її значущість в очах адекватної частини населення, оскільки у цьому списку переважна більшість фігурантів - люди сміливі, гідні та непокірні диктаторському режиму.

Нагадаємо, Z-зірка Стас Михайлов заявив, що артисти, які виїхали за кордон, нібито "приповзуть на колінах і будуть Росії ноги цілувати". У відповідь на це Алла Пугачова назвала його "му*аком" і додала, що нормальні люди не збираються туди повертатися.

Після цього Пугачову зажадали визнати "іноземним агентом", особливу активність на цьому терені проявив Віталій Бородін.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини