15 квітня 2024, 13:45

Алла Пугачова не втомлюється дивувати: новий сингл і боротьба за правду

Сьогодні, 15 квітня, знаменитій Примадонні виповнюється 75 років, і вона продовжує підносити подарунки своїм численним шанувальникам.

Алла Пугачова не втомлюється дивувати: новий сингл і боротьба за правду

Сьогодні, 15 квітня, легендарній Примадонні виповнюється 75 років, і вона продовжує радувати своїх шанувальників новою творчістю. Ставши кумиром не одного покоління, Алла Борисівна не перестає підносити подарунки шанувальникам. На честь свого дня народження публіці представили нову ліричну композицію під назвою "Я плачу".

Авторство слів і мелодії належить Леоніду Агутіну, відомому російському музиканту. За інформацією, опублікованою таблоїдом The Voice Mag, цю пісню було створено п'ять років тому, та вона спочатку задумувалася як сюрприз для ювілейного концерту Агутіна, проте Алла Пугачова не змогла виступити з нею через проблеми зі здоров'ям.

Концертний директор Алли Пугачової Олена Чупракова попередньо повідомила про вихід синглу "Я плачу" та додала, що на честь дня народження артистки буде представлено ще один трек.

Після початку військових дій в Україні Алла Пугачова разом із дітьми та чоловіком, знаменитим пародистом і телеведучим Максимом Галкіним, покинула Росію. Галкін відкрито висловився проти війни та навесні 2022 року організував серію концертів в Ізраїлі, спрямувавши частину доходів на підтримку українських біженців.

У вересні того самого року Максима Галкіна російська влада оголосила "іноземним агентом", у відповідь на що Алла Пугачова висловила підтримку чоловікові, публічно закликавши надати їй такий самий статус. Незабаром стало відомо, що радіостанції "Русской медиагруппы" припинили мовлення пісень Пугачової.

У грудні 2022 року "Бі-бі-сі" внесла ім'я Алли Пугачової до списку ста жінок, які справили значне натхнення та вплив на світову спільноту.

Нагадаємо, у Росії запустили процедуру визнання Пугачової "іноагентом": чому це потішить Аллу Борисівну.

Раніше Гордон розкрив, ким для Пугачової є Галкін і що говоритимуть про Путіна нащадки.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини