18 квітня 2024, 14:15

"Ця жінка, як Статуя Свободи у США", – Ларіна пояснила, що вперше у своєму житті зробила Алла Пугачова

Журналістка Ксенія Ларіна зробила важливу для всієї російської опозиції заяву, яка стосується Алли Пугачової та Максима Галкіна.

"Ця жінка, як Статуя Свободи у США", – Ларіна пояснила, що вперше у своєму житті зробила Алла Пугачова

Російська журналістка та блогерка, колишня ведуча радіостанції "Эхо Москвы" Ксенія Ларіна в інтерв'ю Дмитру Гордону пояснила, наскільки важливу річ зробила для всієї російської опозиції Алла Пугачова.

"Для мене дуже важливе розуміння, що Алла Борисівна нас не підвела. Вона як була людиною незалежною, вільною, яка ухвалює рішення самостійно, так нею і залишилася. Протягом життя вона часто помилялася, як і будь-яка нормальна людина, але вона завжди приймала рішення сама", - сказала Ларіна.

За словами опозиційної журналістки, те, що народна співачка Росії сьогодні опинилася у меншості на своїй Батьківщині та стала ворогом народу, це теж її вільний вибір. Вона по-іншому вчинити не могла.

Також Ларіна згадала про те, що з боку України до Пугачової є багато претензій. Мовляв, вона взагалі-то нічого не сказала про війну, не озвучила словесно свою антивоєнну позицію.

"Але мені здається, ця жінка, як Статуя Свободи в Америці, вона сама по собі позиція. Ми бачимо її вчинки. Ми бачимо, як вона виїхала з країни, підтримала свого чоловіка, написала цю заяву з проханням записати її в іноагенти слідом за чоловіком. Тут взагалі жодних сумнівів бути не може, на чиєму боці сьогодні Алла Борисівна", - заявила опозиціонерка.

Цікавий момент полягає також у тому, що, судячи з усього, вперше за весь час чоловік Примадонни - це не просто якась молода людина, якій вона опікується та просуває її сходами популярності, а зовсім інший типаж. Це той випадок, коли поєдналися дві потужні людини, дві сильні особистості.

"Я думаю, що Максим Галкін дуже багатьох людей здивував, тому що ніколи ніхто не міг би подумати, що у цьому хлопці криється така сильна особистість, - підкреслила співрозмовниця Гордона. - І мені здається, що вперше у своєму житті Алла Борисівна Пугачова пишається своїм вибором, своїм чоловіком".

Нагадаємо, Алла Пугачова представила нову ліричну композицію під назвою "Я плачу".

Раніше Алла Пугачова відповіла на негативне висловлювання Стаса Михайлова про артистів, які виїхали з Росії: "Чого ти злякався?"

Автор: Дарья Александрова

Останні новини