18 квітня 2024, 22:09

"Не знаю, як це трактувати..." – Олександр Пономарьов розповів про свій давній сон про війну

Ще 2010 року Олександру Пономарьову наснився сон про напад РФ на Україну, який, умовно кажучи, складався з двох частин.

"Не знаю, як це трактувати..." – Олександр Пономарьов розповів про свій давній сон про війну

Український співак Олександр Пономарьов раніше вже розповідав про свій давній сон про війну в Україні, який приснився йому 2010 року, коли ще ніхто навіть не замислювався про такий розвиток подій. Про це сновидіння артист на прохання журналістки Олесі Бацман знову згадав у новому інтерв'ю, додавши нових деталей.

Сон артиста, умовно кажучи, складався з двох частин. У першій росіяни бомбили Київ, і артист нишпорив у пошуку бомбосховища, а у другій уже все було добре.

"Я не знаю, як це тлумачити. Я не який-небудь Нострадамус, просто мені наснився віщий сон", - сказав Пономарьов.

Крім того, співак розповів про те, які настрої сьогодні панують серед українських бійців на фронті. За словами артиста, вони кажуть: "Ми готові, але дуже втомилися".

"Я не знаю, що у цій ситуації потрібно робити. Це важка історія. Частково зброя є, але це не те, що нам потрібно для уникнення втрат серед наших хлопців. Потрібно більше зброї, це факт. Я думаю, що зараз вся країна думає про те, що в Америці зробить цей Джонсон. Сподіваюся, все буде добре", - висловив надію Пономарьов.


Нагадаємо, журналістка Ксенія Ларіна пояснила, що вперше у своєму житті зробила Алла Пугачова: "Ця жінка, як Статуя Свободи у США".

Раніше Шон Пенн заявив, що б зробив із Путіним під час особистої зустрічі: "На жаль, моєму уряду сьогодні не вистачає волі".

Ще трохи раніше Діалог.UA повідомив про вихід нового синглу Алли Пугачової: "Була створена п'ять років тому".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини