8 травня 2024, 11:03

Стівен Кінг запропонував Зеленському та Путіну влаштувати поєдинок на кулаках і сказав, хто саме переможе

Легендарний письменник Кінг переконаний, що у цьому єдиноборстві візьме гору саме український президент Зеленський.

Стівен Кінг запропонував Зеленському та Путіну влаштувати поєдинок на кулаках і сказав, хто саме переможе

Всесвітньо відомий письменник і сценарист, автор численних бестселерів Стівен Кінг, який публічно засудив російських загарбників на початку їхнього повномасштабного вторгнення в Україну, укотре висловився з приводу війни Росії в Україні та закликав Зеленського та Путіна "залагодити між собою розбіжності" за допомогою поєдинку.

Кінг вважає, що війну в Україні пора припиняти, причому справедливість щодо українців має бути відновлена. Одним з ефективних способів завершення багаторічного збройного конфлікту, на його погляд, є прямий поєдинок президента України Зеленського та російського диктатора Путіна.

Стівен також назвав переможця цього протистояння.

Попри те, що кремлівська пропаганда постійно підносить Путіна як успішного борця (в юності той займався боротьбою, проте основні спортивні "звання" отримав лише лише під час перебування на посаді глави держави), Кінг вважає, що російський узурпатор неодмінно програє Зеленському у цьому поєдинку.

"Потрібно припинити сіяти смерть - Путін і Зеленський повинні залагодити розбіжності, що виникли між ними, mano a mano (у кулачному бою - ред.) з оплатою за перегляд. Хотілося б подивитися, як пан "З" надере дупу пану Путіну", - написав він.

Крім того, Стівен Кінг навіть запропонував розкрутити та продати цей поєдинок, тобто брати гроші за перегляд.

Як раніше повідомлялося, народний артист Росії Олександр Філіпенко, який засудив так звану "спецоперацію", назвав причини, чому він виїхав за кордон у 2022 році.

Також ми писали, що українська актриса Анна Кошмал висловила все, що думає про колег зі "Сватів", які підтримали агресію Путіна.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини