30 травня 2024, 14:57

Барецький замислив щось дивне: серіал "Грязь" про Пугачову та Галкіна, відомі актори на головні ролі

Скандаліст і провокатор Барецький запропонував Івлєєвій і Кологривому ролі у новому фільмі про Аллу Пугачову та Максима Галкіна.

Барецький замислив щось дивне: серіал "Грязь" про Пугачову та Галкіна, відомі актори на головні ролі

Російський музикант і артист із вельми скандальною славою Стас Барецький заявив про плани щодо зйомок серіалу "Грязь". Ця кінострічка, за словами Барецького, буде описувати нібито "процес купівлі" елітного особняка Алли Пугачової та Максима Галкіна, визнаного в Росії "іноагентом", передає Діалог.UA з посиланням на російські ЗМІ.

Стас також зазначив, що Настя Івлєєва нібито підтвердила свою участь і готується зіграти Аллу Пугачову. А ось Максима Галкіна, згідно з планами, може зіграти ще один одіозний актор Микита Кологривий (Кащей зі "Слово пацана").

"У ролі Пугачової буде Анастасія Івлєєва, вона дала добро. І ми зараз ведемо переговори з агентом Кологривого, щоб він зіграв Галкіна, тобто Пугачовою буде у нас Настя Івлєєва, а Кологривий гратиме Галкіна. Ну щодо решти ролей визначаємося. Я зіграю самого себе", - підкреслив Барецький.

Стас додав, що жителі підмосковного села Грязі, де розташований замок, що раніше належав Пугачовій, також братимуть участь у зйомках.

Задумка Барецького має вельми підозрілий вигляд, не виключено, що це замовлення згори, щоб полити брудом Пугачову та Галкіна, які не підтримали вторгнення ЗС РФ в Україну й емігрували до Ізраїлю.

Підозри побічно підтверджуються тим фактом, що голова Федерального проєкту з безпеки та боротьби з корупцією Віталій Бородін із натхненням поставився до планів Барецького та навіть запропонував себе як політичного консультанта для серіалу.

"Рекомендую показати у кіно дві сторони, не тільки як Галкін набув статусу іноагента у Росії, а як Держдеп США приплачує цій сімейці за єресь проти російської влади та за просування ЛГБТ-ідей у нашій країні..... Тоді вийде справжня "Грязь"", - заявив Бородін.

Пікантності ситуації додає той факт, що наприкінці квітня минулого року Барецький заявив, нібито викупив у Пугачової та Галкіна елітний маєток у селі Грязі, проте його слова спростував продюсер Сергій Дворцов: "Те, що Стас Барецький купив, це фейк. Нехай він особисто документи ці покаже, з ким вів переговори".

У зв'язку з цим наразі взагалі неясно, чи була ця угода та хто зараз є справжнім власником особняка. Також абсолютно незрозуміло, навіщо Стасу знадобилося знімати фільм про угоду, яку багато хто вважає відвертою дезінформацією.

До речі, Барецький є фігурантом порталу "Миротворець" за свідоме порушення кордону України з метою проникнення у захоплений Крим, а також за участь у спробах легалізації окупації АР Крим російськими загарбниками.

Нагадаємо, Z-зірка Стас Михайлов заявив, що артисти, які виїхали за кордон, нібито "приповзуть на колінах і будуть Росії ноги цілувати". У відповідь на це Алла Пугачова назвала його "му*аком" і додала, що нормальні люди не збираються туди повертатися.

Після цього Пугачову зажадали визнати "іноземним агентом", особливу активність на цьому терені проявив Віталій Бородін.

Раніше Барецький анонсував новий проєкт у замку Пугачової, де ведучим буде Кіркоров.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини