11 червня 2024, 12:45

В Україні стартує прем'єра резонансного фільму жахів про помсту російським окупантам "Конотопська відьма"

Вітчизняні кінематографісти представили офіційний трейлер фільму жахів "Конотопська відьма" про містичну помсту окупантам РФ.

В Україні стартує прем'єра резонансного фільму жахів про помсту російським окупантам "Конотопська відьма"

Продакшн-компанія FILM.UA Group представила трейлер кінострічки жахів "Конотопська відьма". Кінопроєкт присвячений темі відплати армії РФ за окупацію. Прем'єра запланована на 22.08.24.

Відео було представлено на YouTube.

Увага, контент 18+!

Цей фільм відкриє нову серію кінострічок жахів від FILM.UA Group, заснованих на образах героїнь із міфічним минулим, які борються зі злом у контексті війни в Україні.

Провідні ролі у картині виконали Тетяна Малкова та відомий за "Спіймати Кайдаша" та "Чорним вороном" Тарас Цимбалюк. В епізодичних ролях з'явилися телеведучий і військовий Даніель Салем, артисти та військові Олександр Печериця та Володимир Ращук, а також танцюрист і модель ветеран Назар Грабар.

Продюсуванням кінопроєкту опікувалася Ірина Костюк, а сценарій написав Ярослав Войцешек, які прославилися українським мультфільмом "Мавка. Лісова пісня". Режисуру здійснював Андрій Колесник.

Сюжет розповідає про відьму з Конотопа, яка закликає свої великі чарівні сили для помсти російським воякам, які захопили її рідне місто та вбили коханого. Вона містичним чином притягує до відповідальності ворогів.

Нагадаємо, у рамках 59-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах у Чехії запланована світова прем'єра кінокартини "Реал", створеної Олегом Сенцовим.

Раніше повідомлялося, що оскароносний фільм "20 днів у Маріуполі" отримав Шевченківську премію.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини