26 червня 2024, 12:15

"Бачили людину без ніг на мотоциклі?" – Олександр Терен має намір усіх здивувати на першій вечірці "Холостяка"

Новий холостяк Олександр Терен (Будько) продемонстрував, яким чином збирається феєрично з'явитися на першій вечірці романтичного шоу.

"Бачили людину без ніг на мотоциклі?" – Олександр Терен має намір усіх здивувати на першій вечірці "Холостяка"

Новий холостяк Олександр Терен (Будько) опублікував в "Інстаграм" відео та продемонстрував, яким чином планує з'явитися на першій вечірці романтичного шоу "Холостяк".

Майбутній герой 13-го сезону шоу "Холостяк" вкотре здивував своїх підписників тим, що протези не є вироком і з ними можна повноцінного жити.

У коментарях шанувальники написали захоплені відгуки:

"Чи є щось Вами нескорене? Браво, Олександре, не перестаю дивуватися Вашій наполегливості.

Вражає неймовірна стійкість і жага до життя! Ви навіть не уявляєте, як Ви мотивуєте, Олександре! Успіхів Вам!

Це у силах кожного. Дякую.

Термінатор повертається.

Термінатор! Живий, справжній. Ви просто диво!"

Олександр Терен є ветераном україно-російської війни, громадським діячем, спортсменом і письменником. Під час контрнаступу ЗСУ на Харківщині 2022 року він втратив кінцівки двох ніг. Після встановлення протезів і реабілітації став вивчати проблему інвалідів і висвітлювати інтеграцію у суспільство людей з обмеженими можливостями. Окрім цього, він написав автобіографічний роман "Історія впертої людини", а також став призером із плавання у змаганнях "Ігри нескорених" у 2023 році.

Нагадаємо, Олександр Будько, більш відомий як Терен, блогер і ветеран, викликав фурор у соціальних мережах, презентувавши свій танець із Дмитром Монатіком у Луцьку.

Раніше повідомлялося, що український танцюрист Олег Слівар після важкого поранення й ампутації кінцівки зміг повернутися на сцену та виступити на протезі.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини