2 липня 2024, 18:00

"Наша мета – допомогти ветеранам, які повернулися, адаптуватися до громадянського життя", – співачка та волонтер Олена Вінницька

Олена Вінницька, колишня учасниця популярного гурту "ВІА Гра", повністю присвятила себе благодійній діяльності на підтримку українських захисників.

"Наша мета – допомогти ветеранам, які повернулися, адаптуватися до громадянського життя", – співачка та волонтер Олена Вінницька

Війна кардинально змінила життя багатьох українських зірок, одна з них - Олена Вінницька, яка колись прославилася як учасниця популярного гурту "ВІА Гра", повністю присвятила себе благодійній діяльності на підтримку українських захисників. Про це пише "ТСН".

Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну 2022 року Олена не змогла залишитися осторонь трагічних подій і вийшла з інформаційного простору. Вона одразу ж приєдналася до волонтерського руху, допомагаючи бійцям на передовій. Наразі артистка очолює власний благодійний фонд, який запустив програму психологічної підтримки ветеранів війни під назвою "Нова перспектива".

"Мій фонд створив нову програму під назвою "Нова перспектива". Вона орієнтована на наших ветеранів. У нас є психологічний напрямок... Наша мета - допомогти ветеранам, що повернулися, адаптуватися до громадянського життя", - розповідає зірка.

Крім того, Олена Вінницька повідомила, що її чоловік, музикант і продюсер Сергій Большой з початку військових дій військ РФ в Україні записався у Територіальну оборону, а зараз опікується безпосередньо евакуацією поранених бійців з гарячих точок. Зоряна пара повністю віддалася справі захисту країни заради перемоги України.

Історія Олени Вінницької є яскравим прикладом того, як українські митці залишили сцену та стали на захист рідної землі. Їхня небайдужість є приводом для натхнення.

Нагадаємо, українська співачка Ірина Федишин змогла придбати десятки транспортних засобів для потреб ЗСУ завдяки гастрольному туру США та Канадою.

Раніше стало відомо, що провідна актриса Національного академічного театру імені Лесі Українки Марія Агапітова оголосила про свій вступ до Збройних сил України.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини