3 липня 2024, 18:00

Мультфільм "Мавка" повертається: продюсер Костюк поділилася деталями про новий формат цієї історії

Мультфільм "Мавка", який мав великий успіх в Україні та міжнародному прокаті, отримав "нове життя".

Мультфільм "Мавка" повертається: продюсер Костюк поділилася деталями про новий формат цієї історії

Компанія FILM.UA вже працює над продовженням історії про Мавку, яка цього разу буде оформлена у жанрі містичного трилера. Про це повідомила продюсер анімаційного фільму Ірина Костюк у інтерв'ю інтернет-виданню "Українська правда".

"Ми намагаємося розвивати проект в інших форматах. У наші плани входить створення ігрового фільму для підліткової аудиторії. У ньому ми розкриємо переважно оригінальну міфологію, та "Мавка" буде представлена як дуальний персонаж", - заявила продюсер.

У фільмі не буде ні добра, ні зла, але фізіологічного та неприємного зображення мавок, як у міфології, теж не передбачається.

За словами продюсера, кінострічка буде оповита загадковістю та містикою з пікантними вкрапленнями. Як порівняння вона навела гучну сагу "Сутінки" про вампірів, яка свого часу підкорила серця мільйонів людей по всьому світу.

Також готується анімаційний серіал-приквел, зокрема, вже підписано контракт із французькою компанією TeamTo.

"Ми вже проводимо анімаційні тести - Мавка у серіалі буде трохи молодшою. Звичайно, ми розраховуємо на те, що аудиторія теж буде молодшою, ніж у повнометражному мультфільмі", - каже Ірина Костюк.

Початок виробництва мультфільму планується наступного року. Нагадаємо, що фільм "Мавка" був найкасовішою анімацією за всю історію українського кінопрокату.

Нагадаємо, фільм "Реал" у Карлових Варах, на показі якого був присутній президент Чехії Петр Павел, викликав великий резонанс: "Картина призначена для глядачів, які мають волю..."

Пропонуємо дізнатися про цікаві деталі про український фільм жахів "Конотопська відьма", сюжет якого крутиться навколо містичної помсти російським окупантам.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини