11 липня 2024, 09:49

Рок-гурт Editors відмовився виступати на фестивалі у Казахстані: причина у Росії та Yandex

Коли музиканти Editors побачили у списку спонсором заходу російський Yandex, вони одразу ж вирішили скасувати свою поїздку.

Рок-гурт Editors відмовився виступати на фестивалі у Казахстані: причина у Росії та Yandex

Англійський рок-гурт Editors скасував участь у музичному фестивалі у Казахстані через те, що одним із його спонсорів виступила Yandex - російська транснаціональна компанія у галузі інформаційних технологій, передає "ТСН".

Згаданий фестиваль був запланований на початок вересня в Алмати. Рокери раніше домовлялися про свою участь, але відмовилися, коли дізналися, хто саме на тому заході буде спонсором.

"Ми вели переговори про фестиваль в Алмати, але, дізнавшись, хто спонсор заходу, вирішили відмовитися від участі. Ми сподіваємося у майбутньому приїхати до Казахстану, але за інших обставин", - підкреслили представники гурту Editors, коментуючи своє рішення.

Зазначимо, в Instagram фестивалю в Алмати зазначено, що спонсором події є російська компанія Yandex, керівництво якої, як відомо, підтримує політику диктатора Путіна та, за даними ЗМІ, ще й тісно пов'язане зі спецслужбами РФ. 

Нагадаємо, відомий співак Микола Трубач, який виконав "Голубую луну" у дуеті з Моїсеєвим, назвав Росію "дурдомом" і озвучив причину еміграції.

Також ми інформували, що Алла Пугачова, яка емігрувала з Росії до Ізраїлю, відреагувала на ракетний удар ЗС РФ по "Охматдиту".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини