25 вересня 2023, 16:42

Зрадники теж плачуть: Ані Лорак звинуватила українців у несправедливому ставленні до себе

Співачка Ані Лорак підкреслила, на чиєму вона боці у війні України з РФ, подякувавши своїм російським шанувальникам.

Зрадники теж плачуть: Ані Лорак звинуватила українців у несправедливому ставленні до себе

Ані Лорак хоч і українка за походженням, але давно вже продемонструвала своїми вчинками та висловлюваннями, що вона за Росію. Співачка живе та виступає у РФ, де, як заявляє вона сама, збирає повні зали шанувальників.

У черговому своєму інтерв'ю російському виданню starhit.ru Ані Лорак поскаржилася на українців, звинувативши їх у несправедливому ставленні до себе.

Відповідаючи на запитання про свою кар'єру й участь у дитячому музичному телешоу "Ты супер!" на росТБ, де артистка виконує функції одного з членів журі, Ані Лорак не змогла обійти стороною тему України. Російські пропагандисти в усіх своїх програмах, і навіть коли беруть у когось інтерв'ю, намагаються подати у невигідному світлі українців, оскільки це частина їхньої брудної роботи.

У цьому випадку у тепер уже російської співачки поцікавилися, як вона реагує на хейт на свою адресу через те, що підтримує Росію у війні проти України. Відповідь Ані Лорак містила одразу два важливі меседжі, адресовані російській аудиторії.

Співачка хотіла підкреслити, що їй боляче та прикро від поганого ставлення до неї українців, і висловити подяку прихильникам з РФ, які приходять на її концерти та тим самим підтримують: "Ревіла від відчаю та несправедливості. Мені було дуже складно, тому що я теж людина, а насамперед жінка, та мене сильно ранить, коли це необґрунтовано. Мені допомагає сім'я, моя дочка, мама та підтримка глядачів. Зовсім недавно у мене на концерті був аншлаг, і люди все одно телефонують і просять мене виступити у різних містах. Це мене і тримає".

Раніше Ані Лорак відповіла на запитання, чи допомагає вона ЗСУ.

Також у Росії збунтувалися проти Ані Лорак, якій дали нову роботу на "НТВ".

Нагадаємо, Ані Лорак змогла дати концерт у Туреччині, втікши в інше місто.

Автор: Алина Романенко

Останні новини