30 березня 2024, 16:46

Актор серіалу "Свати" Феклістов зробив важливу заяву, звертаючись до українських колег: "Це все дрібниці..."

Відомий за серіалом "Свати" російський артист Олександр Феклістов попросив вибачення в українців.

Актор серіалу "Свати" Феклістов зробив важливу заяву, звертаючись до українських колег: "Це все дрібниці..."

Актор Олександр Феклістов записав звернення до українських колег, намагаючись висловити у такий спосіб свою підтримку. Російський артист, який у лютому 2024 року виїхав із Росії, відкрито засудивши війну, своїм відеозверненням ще раз наголосив, що він на боці українців і проти агресії Путіна.

Відео з вибаченнями Олександра Феклістова, які він висловлює українцям, опублікував один із російських Telegram-каналів.

У кадрі Олександр Феклістов на тлі природи. Своє звернення до українських акторів зірка серіалу "Свати" почав так: "Дорогі мої українські колеги, з ким я працював і хто мене пам'ятає, хочу висловити вам слова солідарності. Ми у Росії відчуваємо неймовірний сором, ганьбу у зв'язку з тим, що трапилося, але це все дрібниці порівняно з тим, що терпить зараз Україна".

Потім російський артист вирішив якось пояснити, чому багато росіян мовчать і не наважуються висловлювати свою думку про війну в Україні. На його думку, влада РФ намагається зробити так, щоб населення країни не бачило, не чуло та не знало правди, але є ті, хто все розуміє та тому підтримує Україну.

Після цього Олександр Феклістов розповів важливий факт зі свого життя: виявилося, що його дядько під час Великої Вітчизняної війни загинув на території України, а потім актор підкреслив, що особисто він не розуміє, навіщо РФ розв'язала цю війну. Своє відеозвернення російський артист закінчив короткою фразою: "Ми з вами".

Автор: Алина Романенко

Останні новини