Віктор Ющенко заради ЗСУ та ГУР зіграв на роялі, у шахи, заспівав і приготував солодкий приз: "Це так"
Третій президент України Віктор Ющенко у незвичній для себе ролі долучився до благодійної справи та готовий надати мед зі своєї пасіки.
Вітчизняний інформаційний простір знову вразив унікальним проектом на підтримку українських військових. Цього разу в епіцентрі опинився третій президент України Віктор Ющенко, який у незвичній для себе ролі долучився до благодійної справи. Про це пише "УНІАН".
У співпраці з популярним пародійним гуртом Badstreet boys він зіграв роль легендарного британського музиканта Елтона Джона у відеокліпі на пісню "Це так". Відеоробота є пародією на хіт "Sorry Seems to Be the Hardest Word" у виконанні самого Елтона Джона та гурту Blue. У кліпі експрезидент постав у вишуканому образі співака за роялем в антуражі та зовнішнім виглядом, характерним для Джона періоду 70-х років.
Незважаючи на комічність самої ідеї, проєкт має цілком серйозну мету: залучити кошти для підтримки 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, Головного управління розвідки та Сил спеціальних операцій ЗСУ. Музиканти розраховують зібрати 7 мільйонів гривень, серед благодійників буде розіграно цінний приз - мед, який збирає з особистої пасіки Віктор Ющенко.
Такі незвичні та креативні способи збору коштів для військових потреб є потужним інструментом в інформаційно-культурному супроводі війни. Використовуючи популярність відомих особистостей і талант артистів, організатори не лише збагачують культурний ландшафт, а й формують позитивне інформаційне тло, мотивуючи людей долучатися до підтримки армії.
Подібні ініціативи демонструють згуртованість суспільства та його готовність до визначних вчинків в ім'я перемоги.
Нагадаємо, музичний колектив "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" на честь 10-річчя полку "Азов" і у пам'ять усіх українських воїнів представив нову композицію під назвою "Героям".
Раніше українська співачка Ірина Федишин змогла придбати десятки транспортних засобів для потреб ЗСУ завдяки гастрольному туру США та Канадою.
Останні новини
Яковіна назвав "елемент", який "виб'є" Україна, та тоді Росія почне розсипатися за принципом доміно
09:13Не минуло й чотирьох годин від початку "путінського перемир'я", як Кремль завдав удару по Сумах
07:58Поки Путін готується до параду, ЗСУ намагаються добити ворога у Тьоткіно – ISW про бої на Курщині
07:34Зіпсувати свято Путіну: партизан з "Атеш" провів спецоперацію на території Московської області
07:33